Previous Next

Ny tröjauktion - nu via SMS

Nu säljer vi Daniel Liws signerade matchtröja.

Det kommer att gå till på ett litet annat sätt än dom tidigare, vi tänker testa utan Tradera och köra på sms bjudningar istället.

Så här har vi tänkt oss, man skickar ett sms till nummer 070-217 00 73 (Clas Blom) Med namn och bud (bud som inte innehåller namn kommer inte godtas) Sen ska jag försöka hålla dom som bjuder uppdaterade via sms så gott jag kan och hinner (räkna inte med svar direkt då de finns annat att engagera sig i oxå) . Kommer även skriva ut det ledande budet här (alt i forumet) så ofta jag kan. Vi börjar bjuda från 1000kr och de ledande budet kl 15 den 30 april har vunnit Daniels tröja. Börja bjud....NU!!

Pengarna går oavkortat till Bandypengen-supportranas konto Tröjan i bilder Tidgare avslutade tröjauktioner: #1 Erik Persson - såld för 1250:- #9 Simon Jansson - såld för 1360:

- MVH Bandypengengruppen genom Clas Blom

COM_MINITEKLIVESEARCH_Sök
COM_MINITEKLIVESEARCH_Kategorier

Please publish modules in offcanvas position.